Політика

Українцям вже сьогодні пропонують «мир», залишилося підписати лише один документ

0

Популярний український блогер і телеведуча Ірина Медушевська в своєму блозі пише про те, що ніхто не сумнівається в тому, що Україна — демократична країна, адже підтвердженням цього є ряд факторів.

Президента України народ обрав демократичним шляхом, а потім і його партію «Слуга народу», тому що сам президент пообіцяв народові мир і достаток.

За словами Медушевської, ось тільки є великі сумніви, що народ саме так собі цей довгоочікуваний мир представляв. Влада дійсно пропонує нам мир, але на яких умовах — українці не замислюються.

Щоб зрозуміти, як виглядають ці самі умови, потрібно змоделювати ситуацію і уявити, що вривається до вас в будинок банда, пов’язує вас і вимагає негайно переписати права на ваш будинок на ватажка цієї банди.

Ірина Медушевська підкреслює, логічно, що виникає питання: як можна з такими людьми вести мирні переговори? Відповідь одна: підписати документи, віддати свій будинок і далі жити на вулиці, але зате вдасться врятувати власну шкуру і зберегти життя.

Ось, приблизно, такий варіант миру нам сьогодні і пропонують. Народу пропонують переписати права на свою Україну на Путіна і РФ і жити в окремих окупованих українських областях РФ.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist