Новини

Україні запропонували “Новий Мюнхен”, план, як припинити війну на Донбасі

0

Росіяни і організатори Мюнхенської конференції представили план закінчення обстрілів на сході України. Якщо підсумувати всі ці «пункти», то Путін і його союзники в Мюнхені запропонували примиритися з тим, що на Донбасі буде влада, яку призначать з Москви, але пенсії та інші соцвиплати також, як і частина витрат на відновлення того, що зруйнували «іхамнети »ляже на плечі українських платників податків. За це з Росії знімуть санкції, за фактом визнають Крим російським і відновлять з Росією торгівлю. Про це у своєму блозі пише журналіст і блогер Павло Бондаренко.

Він підкреслює, самий смак, пункт 12, в якому йдеться про те, що в подальшому Україні доведеться враховувати думки своїх сусідів щодо нацменшин, щоб уникнути внутрішніх конфліктів. За таким принципом колись колонізатори керували підкореними тубільцями. Нам за нас напишуть нашу історію. Писати її нам будуть «сусіди»: росіяни, поляки, угорці, румуни тощо. А ще нам визначать, яка мова має бути державною, які у нас повинні бути національні герої, які права в Україні повинні надати національним меншинам і далі за списком. Тобто, там відбувся «сходняк», на якому вирішували, як з українців зробити німих рабів, які не мають права на національну ідентичність, мову, культуру, історію.

«Як там ви, панове« професійні українці »говорили на Порошенка? Передав управління України Сполученим Штатам? Де ви, великі націоналісти, які допомагали скидати владу «бариги»? Тепер вам класно? », – обурився журналіст. Він додає, то, що нав’язують Україні можна назвати «Новим Мюнхеном» – після «Мюнхенської змови» в 1938 році, який дозволив Гітлеру поглинути Чехословаччину.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist