Суспільство

“Українська” співачка MARUV записала саундтрек до російського серіалу «Перевал Дятлова»

0

Українська співачка MARUV (Анна Корсун), яка часто виступає в РФ, нарвалася на жорстку критику в Мережі від шанувальників після випуску відео на кавер-саундтрек «Есть только миг» до російського серіалу «Перевал Дятлова», який 16 листопада стартує на каналі «ТНТ ». Вперше композиція була виконана в написана в 1973 році в якості музичного супроводу до фільму «Земля Санникова».

Саундтрек MARUV записала не одна, а в дуеті з російським блогером і репером данин Мілохін. Хлопець прославився за межами соцмереж завдяки спільній композиції з російськими реперами Тіматі і Джіганом – «Хавчик».

Фоловерів Корсун в Instagram залишилися в подиві після оцінки її нової роботи.

«Аня, ти то куди? Це ж ДНО! »,« Розчарований »,« Мілохін? Аня, я був кращої думки »,« З усією своєю любов’ю до Maruv … це огидно! »,« Коли погано, тоді погано! Все, що до цього ти робила круто було. Це просто жесть. Пісня крута і ти крута, але цей реліз невдалий »,« Походу багато заплатили або просто більше грошей немає. Марув, ну навіщо?! » – цікавилися шанувальники співачки.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16