Uncategorized

“На українскам гаварить? Эта ж брєд!”: Українська ведуча розпочала істерику через “приниження російськомовних”

0

Українська журналістка Катерина Жарких влаштувала істерику через нібито “знущання з російськомовних” в Україні. Дівчину обурило, що у деяких громадських закладах Києва немає табличок з російською мовою. На її думку, це неприпустимо, адже “історично Київ був російськомовний, як і половина України”.

Про це журналістка написала у своєму “Фейсбуці”.

Жарких заявила, що сьогодні російськомовних намагаються зробити “нацменшиною” в Україні, і це, вважає вона, неприпустимо.

Дівчина переконує, що її щодня і скрізь у Києві “дискримінують” — у магазинах, у кафе, у кіно, на телебаченні і в книгарнях. До свого допису вона прикріпила фото таблички в одному з ресторанів, яка її чимось “ображає”.

“Нам постійно хочуть нав’язати якийсь комплекс недогромадянина, недоукраїнця. “Ми живемо в Україні, значить повинні говорити українською”. Ну брєд же!” – написала Жарких.

Дівчина заявила, що російськомовних хочуть зробити безправними, а крім того через мову людей нібито сварять між собою і принижують.

“Ця ненависть вже дійшла до того, що мати-одиначка не хоче відправляти свою дитину в російськомовний клас, бо боїться, що її поб’ють по дорозі додому інші школярі з паралельного класу”, – пише журналістка.

Дівчина нагадала, що Володимир Зеленський ішов на вибори як російськомовний, але тепер “продовжує стравлювати суспільство” українською мовою.

Жарких вважає, що “мовну політику треба міняти”. Інакше, за її словами, ми втратимо Донбас.


Джерело: ВГОЛОС

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist