Суспільство

Українські боксери Усик та Ломаченко знялися в російському фільмі про церкву (ВІДЕО)

0

YouTube-канал російського монастиря «Корсунська пустель» опублікував фільм «Здрастуй, брат! Христос Воскресе». У ньому знялися зіркові українські боксери – Василь Ломаченко та Олександр Усик, інформує fooballtv.ua.

Усик розповів, що, незважаючи на війну з Росією, яка триває з 2014 року, буде продовжувати дружити з громадянами країни-агресора.

«Якщо я дружу з людиною – з Москви, Челябінська, Лондона, Львова чи іншого міста, – для мене це в першу чергу люди, я спілкуюся з людиною. Мені не важливо, якої він національності або в якому місті живе. Якщо взяти праву руку кожного з моїх знайомих і порізати палець, їм буде боляче, як і мені, і потече така ж червона кров. Так ось, я спілкуюся з людиною, а не з нацією або ким він там є – російським, поляком, американцем… Якщо ця людина ставиться до мене з добротою, то і я до нього так само буду ставитися.

З хлопцями, які живуть в Москві, ми тренувалися, пили чай і їли кашу з однієї миски, коли були маленькими. А зараз, бачте, хтось ділить портфелі, а я повинен ділити дружбу?! Я буду продовжувати дружити з ним. Мені без різниці, що мене обзивають або хейтять. У мене є своя думка, вже сформована. Я не маленький хлопчик, мені не 12 років, я нікому нічого не винен. Я ні в кого нічого не краду, все заробляю чесною працею. Чому я повинен слухати думки того, хто мене засуджує або намагається нав’язати свою думку?

Ось Анатолій Миколайович Ломаченко може мені щось сказати, тому що виховав мене, а хтось інший, який мене бачив тільки по телевізору і йому щось не сподобалося, – господи, та дай їм Боже сил», – сказав Усик.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist