Різне

Українські медики вирушать до Італії: Зеленський підписав указ

0

Глава української держави Володимир Зеленський в рамках допомоги в подоланні коронавируса в Італії підписав указ, який передбачає відправку в цю країну українських медиків. Відповідна інформація розміщена на сайті президента.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Відзначається, що Зеленський схвалив указ про надання гуманітарної допомоги Італії. Відповідно до документа, цю країну відправлять бригаду українських медиків для надання допомоги в боротьбі з пандемією COVID-19 і обміну досвідом. При цьому частина медиків буде визначатися Міністерством охорони здоров’я України, частина – Міністерством внутрішніх справ.

«Українські фахівці отримають неоціненний досвід, поки у нас немає піку хвороби. І повернуться, коли будуть найбільш затребувані будинки. Цей досвід не можна нічим замінити. За цей час ми просунемося вперед в лікуванні COVID-19 і будемо мати фахівців, які вивчать різні випадки лікування в Італії », – сказав Володимир Зеленський. У той же час, українська сторона готова забезпечити медикам оплату праці та захист, а італійська – проживання та харчування.

«Лікарі матимуть кращий захист, все спеціальні засоби: надійні захисні костюми, окуляри, досить рукавичок, маски. Це взаємна допомога, адже Італія теж надасть свою допомогу.