Різне

Українські медики вирушать до Італії: Зеленський підписав указ

0

Глава української держави Володимир Зеленський в рамках допомоги в подоланні коронавируса в Італії підписав указ, який передбачає відправку в цю країну українських медиків. Відповідна інформація розміщена на сайті президента.

Відзначається, що Зеленський схвалив указ про надання гуманітарної допомоги Італії. Відповідно до документа, цю країну відправлять бригаду українських медиків для надання допомоги в боротьбі з пандемією COVID-19 і обміну досвідом. При цьому частина медиків буде визначатися Міністерством охорони здоров’я України, частина – Міністерством внутрішніх справ.

«Українські фахівці отримають неоціненний досвід, поки у нас немає піку хвороби. І повернуться, коли будуть найбільш затребувані будинки. Цей досвід не можна нічим замінити. За цей час ми просунемося вперед в лікуванні COVID-19 і будемо мати фахівців, які вивчать різні випадки лікування в Італії », – сказав Володимир Зеленський. У той же час, українська сторона готова забезпечити медикам оплату праці та захист, а італійська – проживання та харчування.

«Лікарі матимуть кращий захист, все спеціальні засоби: надійні захисні костюми, окуляри, досить рукавичок, маски. Це взаємна допомога, адже Італія теж надасть свою допомогу.