Події

Українські “Шторм” і “Шерп” викликали небувалий ажіотаж на збройовій виставці в ОАЕ

0

На виставці в Абу-Дабі показали сучасні броньовані електромобілі “Шторм” і “Шерп” українського виробництва. Про це повідомляє ТСН.

Броньовик “Шторм” був вироблений в Києві. Бойова машина обладнана електричним двигуном і може плисти по воді. Головним розробником броньовика є українець Олександр Кузнєцов. За його словами, на бойовій машині йому вдалося перепливати Дніпро. Чоловік розповів, що для початку серійного виробництва він звертався за підтримкою до держави та спонсорів, однак бажаного не отримав. Тим часом в ОАЕ йому вдалося укласти контракт і менш ніж за півроку створити гібридний всюдихід.

Увагу відвідувачів виставки також привернув всюдихід з українським корінням-автомобіль “Шерп”, відмінною особливістю якого є 10 коліс. Всі колеса знаходяться в постійному приводі і дають можливість перевозити 4 тонни вантажу по воді, болоту, де неможливо пройти. На його борту здатні розміститься 22 пасажири.

Український оборонпром на цій виставці озброєння представив зокрема бронеавтомобіль “Козак”, танк “Оплот”, ракетні комплекси “Вільха” і “Нептун”, ударний безпілотник “Сокіл 300”, а також БТР харківського виробництва. За три дні виставки Україна вже уклала 3 контракти з іншими країнами на постачання зброї та запчастин.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16