Суспільство

Українські високопосадовці-правоохоронці при звільненні зі служби отримують мільйони

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Українські високопосадовці – правоохоронці та військові – отримують сотні тисяч, а іноді і мільйони гривень при звільненні зі служби.

Про це йдеться в новому розслідуванні програми “Наші гроші з Денісом Бігусом”, інформує Цензор.НЕТ.

Так, колишній начальник Управління держохорони Валерій Гелетей при звільненні в 2019 р. отримав 804 тис. грн;

  • колишній глава СБУ Василь Грицак – 1 млн 426 тис.;
  • ексначальник Генштабу ЗСУ Віктор Муженко – близько 1 млн 897 тис. грн;
  • ексміністр оборони Степан Полторак при переведенні в 2018 р. його посади з військової служби на цивільну отримав 1 млн 925 тис. грн компенсації;
  • колишній глава Нацполіції Сергій Князєв – 2 млн 366 тис. грн;
  • колишній керівник Нацгвардії Юрій Аллеров – 2 млн 341 тис. грн.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16