Суспільство

Український боксер Берінчик: Крим може бути для українців Кримом, але коли відкриваєш мапу, у нього триколор

0

Український боксер легкої ваги, срібний призер Олімпійських ігор у Лондоні, Денис Берінчик (13-0, 7 КО) поділився своєю думкою про Крим, пише 24 канал.

За його словами, громадяни України можуть називати півострів українським, але по суті в Криму підняті російські прапори. Про це Берінчик сказав у прямому ефірі в Instagram-акаунті Sport Arena.

Крим може бути для наших українців Кримом, але коли я відкриваю карту, то у нього триколор. Була Автономна республіка, від’єдналася, проголосували. Прийшли чоловічки, не прийшли чоловічки, – сказав Берінчик.

“Коли сьогодні туди їдеш, проїжджаєш прикордонну службу однієї країни і іншої країни. Так само і в мене в Краснодоні (Сорокине, місто в Луганській області, – ред.). Ти заїжджаєш на одну службу, на другу, ще й на третю можеш заїхати”, – додав боксер.

Він також висловив думку, що Росія не поверне Крим: “Думаю, територію ніхто не віддасть, а інші не заберуть. От і все”.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist