Різне

Український генерал: “Путін – це пахан пітерської шпани, це зрадник, який…”

0

Ветеран зовнішньої розвідки та генерал-лейтенант України Василь Богдан висловився про Володимира Путіна.

Як передає Politeka.net, яскравий опис президента РФ він зробив в інтерв’ю “АпосторфТВ” в 2018 році.

“Хто такий Путін, на моє переконання? Путін – це пахан пітерської шпани зі світоглядом підполковника КДБ і російського націонал-шовініста-держморди. Це в моєму розумінні той Путін, себе декларує такою агресивною експансивною поведінкою”, – упевнений Богдан.

Генерал згадав, що під час розпаду СРСР між спецслужбами країн була укладена угода не працювати один проти одного, але тільки військова розвідка РФ пішла проти цих угод.

путін

“Я вважаю Путіна людиною, яка зрадила всі ці домовленості і братські відносини, які існували тоді між нашими народами незалежно від комуністичної влади (нехай як критично ми не ставилися до цього висловлювання сьогодні). У цьому контексті я вважаю його зрадником, який відкинув всі гуманістичні і навіть слов’янофільські ідеали, які певною мірою були притаманні нашим відносинам, фактично розв’язав агресію, з метою відновити сучасної Росії не тільки в межах Радянського Союзу, а й царської Росії”, – зазначив колишній розвідник.

Раніше український письменник Лесь Подерв’янський озвучив думку, що президент Російської Федерації Володимир Путін окупував український Крим через свою жадібність.

путін

“Це кацапська жадібність і не від великого розуму це все робиться. Чомусь є люди, які кажуть, що ось там сидять такі мудрі, вони все прораховують. Вони всі дуже погано вважають. Буквально кожен їх крок – це в штангу. Вони відібрали Крим, але втратили Україну. Дуже розумний вчинок”, – зазначив він.

Також Подерв’янський висловив переконання, що все в конфлікті України і Росії йде так, як потрібно.