Політика

Український музикант: з концертом до Росії ми приїдемо лише на танку

0

Вінницький гурт Hypnotunez розпочав свою діяльність ще у далекому 2013 році. За цей час у хлопців були, як гучні злети з турами у західну Європу і виступами на центральних телеканалах. Про патріотичну позицію, конфлікт зі світом та панк-рок життя вдалось поспілкуватись кореспонденту “Це Вінниця, друже” із музикантом та лідером гурту Гєра Луїдзе.

Політичні погляди та концерти в Росії на танках

Несподівано, панк здебільшого ж аполітичний або ліворадикальний, а тут патріотичне кіно, хіба не дисонанс? 

– Колись в мені був цей нігілізм і байдужість, але чотирнадцятий рік все змінив. Не можна говорити, що ти аполітичний, коли у твоїй країні війна. Крім того, у мене грузинське походження, а там була схожа проблема з Абхазією, тому я не можу залишатись осторонь. Моя політична позиція – здорова рефлексія нормальної людини на події в Україні. 

Я так розумію, мови про виступи в РФ навіть бути не може? 

– Так, я взагалі не слідкую за російським ринком і що там в них, бо вони – ворог. Інколи, щоправда, можу відписати на пропозицію виступу в Росії, що ми запросто приїдемо, але лише на танках. До того ж я принципово не писав і не писатиму пісень російською мовою, тільки англійська та українська. 

Але ікони панку часто декларують позицію протилежну твоїйНаприклад, “Anti-Flag” чи “Bloodhound Gang”, в обох гуртів були проблеми в Україні. 

– Мені це не подобається, але у себе в Штатах вони по іншому бачать ситуацію. Росіяни говорять їм, що ми фашисти, радикальні націоналісти й все таке, це неправда. Але їм зручно так думати. Хоча, як на мене, це не так важливо. Насправді важливо, що досі є українські гурти, які виступають в Росії і їм норм. Мене це бісить. 

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16