Війна

Український танкіст, який провів 5 років у полоні, знову повернувся на фронт

0

Командир української танкової бригади Богдан Пантюшенко, який провів п’ять років у полоні, знову повернувся на фронт. Про це він написав у Facebook, інформує ІнфоРезист.

Танкіст написав, що вже деякий час перебуває у своєму підрозділі на території Донецької області.

Богдан Пантюшенко потрапив у полон до бойовиків у січні 2015 року під час операції в районі Донецького аеропорту. Він був “засуджений” терористами до 18 років позбавлення волі ніби за підрив мосту на трасі між Донецьком і Авдіївкою. 29 грудня 2019 року Богдана звільнили з полону в рамках обміну.

“Щодо бойової підготовки, то можна сказати коротко: отримуємо наказ – б’ємо по ворогам. Техніка, звичайно, не новітні зразки, але справна і готова до застосування, проблем з боєкомплектами і паливно-мастильними матеріалами не спостерігається, люди підготовлені”, – написав він.

При цьому військовий вважає, що інформаційно-просвітницька компанія на Донбасі провалена з боку України, оскільки там показують російські канали і канали бойовиків з тимчасово окупованих територій.

“Нагальне питання – держава повинна негайно змінити ситуацію в інфо-медіапросторі, в першу чергу в південно-східному регіоні”, – вважає він.

  • Бойовики на Донбасі обстріляли позиції українських військових.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist