Політика

Україну вже окупували. Медведчук начхав на все та транслює заборонений мультфільм РПЦ

0

Інформаційна окупація в дії.

112 канал Медведчука демонструє заборонений в Україні телепродукт держави-агресора. Мультфільм виготовлений за підтримки уряду Росії, у 2015 році за гроші РПЦ.

Герої мультфільму — чекісти-сталіністи.

На екранах портрети Леніна та інших вождів Радянського союзу. Прославляється каральні органи, що причетні до Голодомору та масових репресій в Україні.

7й рік війни, а український медіа простір наповнився «русскім міром». Все це вкладається в «нову» політику теперішньої влади — примирення з агресором. Проросійська канали знають що їм нічого не буде і знущаються з України, яка воює з агресором.

Андрій Смолій

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16