Різне

Укрпошта доставила Чубарову листа від окупантів з Криму

0

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров отримав листа від підконтрольного Росії Верховного суду анексованого Криму.

Про це він повідомив у Facebook.

Цікаво, що листа доставила на домашню адресу Чубарова державна Укрпошта.

За його словами, в конверті він знайшов ще один конверт – і вже в ньому лист.

Чубаров обурений, що такої примітивної хитрості виявилося достатньо, щоб обдурити санкції та обдурити Укрпошту.

“Схема проста: “верховний суд Республіки Крим” направляє своє поштове відправлення до Ставрополя, РФ (або ще кудись), звідки воно потрапляє до міста Михайлівське Ставропольського краю (або ще кудись), звідки вже розходиться в різні кінці світу як “міжнародне” відправлення. Невже так важко при сортуванні поштових відправлень, що надходять з РФ до України, відокремлювати відправлення з окупованого Криму як незаконні й повертати їх назад поштовим установам РФ, які намагаються таким чином розмивати суверенітет України над Кримом?” – зазначив Чубаров.

Чубаров звернувся до Служби безпеки України з питанням, чи хтось взагалі перевіряє поштові відправлення з держави-окупанта на наявність в них речовин, що можуть становити небезпеку для життя людей.

Варто зауважити, що Укрпошта відреагувала на даний інцидент: порадила Чубарову написати відповідний запит до головного офісу Укрпошти та подати заяву у відділенні або надіслати на пошту компанії.

Джерело: Вголос

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16