Суспільство

“Укрзалізниця” купила без тендеру два лімузини Audi А8 Long вартістю по 4,5 млн грн

0

“Укрзалізниця” за керівника Євгена Кравцова замість ремонту дизель-поїзда придбала два лімузини Audi А8 Long вартістю 4,5 млн грн кожен.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив член наглядової ради УЗ Сергій Лещенко у своєму Telegram-каналі.

“Купівлю оформили без тендеру, а купили через страхову фірму, засновником якої значиться філія “Одеська залізниця”. Після цього машини перекинули на баланс Одеської дороги, але боялися експлуатувати через резонанс. В результаті, машини стояли в гаражі, припадали пилом, на одній з них зіпсувався акумулятор. Ходять чутки, що машини призначалася для обслуговування однієї з перших осіб України часів минулої влади”, – написав Лещенко.

Укрзалізниця за Кравцова купила без тендеру два лімузини Audi А8 Long по 4,5 млн. Матеріали передані в НАБУ, - Лещенко 01

Він повідомив, що аудиторську перевірку цієї афери наглядова рада призначила на його вимогу. Були виявлені численні порушення, але результати перевірки пів року не передавали в правоохоронні органи.

“На початку липня наглядова рада зажадала це зробити, але через місяць виявилося, що нічого не сталося. Тільки після чергового мого листа в кінці серпня матеріали були передані в НАБУ”, – додав Лещенко.

Укрзалізниця за Кравцова купила без тендеру два лімузини Audi А8 Long по 4,5 млн. Матеріали передані в НАБУ, - Лещенко 02

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16