Суспільство

“Укрзалізниця” видала своїм працівникам маски з паперових серветок: це знущання над людиною

0

Працівників локомотивного депо (“Укрзалізниця”) на Полтавщині забезпечили замість реальних засобів захисту в умовах пандемії саморобними “масками” з паперових рушників.

Відповідні фото надав OBOZREVATEL один із працівників. Зокрема, він розповів, що йому та колегам видали маски, зроблені за допомогою паперу та канцелярських гумок.

"Укрзалізниця" видала працівникам маски з паперових серветок

Крім того, за словами чоловіка, дезінфекція потягів також відбувається в досить підозрілій формі.

“Електровози обробляють якимись їдкими засобами, в кабіні неможливо перебувати якийсь час після проведення процедур”, – поскаржився співрозмовник.

"Укрзалізниця" видала працівникам маски з паперових серветок

Лікар-інфекціоніст Вадим Терешин зазначив, що сам по собі такий крок – знущання над людиною.

“Важко коментувати. Це просто знущання, я вважаю. Суть маски не в тому, щоб захистити здорового, а в тому, щоб не дати можливості заражати хворому. Тому людина з найменшими симптомами застуди зобов’язана носити маску”, – підкреслив фахівець.

Після появи цієї новини пресслужба “Укрзалізниці” раптом відзвітувала про забезпечення локомотивного депо “Кременчук” захисними масками. При цьому факт існування паперових масок вони все ж визнали.

“На початку дії карантину 12 і 13 березня регіональна філія “Південна залізниця” у зв’язку з дефіцитом захисних масок самостійно виготовила для працівників локомотивного депо “Кременчук” паперові маски. Однак уже з 14 березня залізничники були повністю забезпечені захисними масками, закупленими у виробників” , – сказано в повідомленні.