Політика

Уляна Супрун: Вчора мені вчергове повідомили про те, що на мене готується атака

0

Вчора мені вчергове повідомили про те, що на мене готується інформаційна атака. Звісно, це не вперше. Неодноразово навіть перед інтерв’ю журналісти мені говорили, що до них зверталися з пропозицією писати брехню про мене за гроші, але сказати хто чи скільки — завжди відмовлялись.

Час з цим боротися та називати речі своїми іменами.

До всіх, хто працює в медіа, чи дотичні до цієї сфери. Якщо проти мене або когось іншого готують замовну інформаційну кампанію, але ви не хочете чи не можете публічно говорити, хто це робить, пропоную вам рішення.

Якщо у вас є інформація про людей, які є організаторами чи безпосередніми виконавцями подібного роду замовлень, — можете написати на мейл  eight.32@protonmail.ch Гарантую анонімність.

Не бійтеся бути прикладом. Бо лише реальні живі приклади творять нову культуру.

Уляна Супрун

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist