Суспільство

Улюблена церква УПЦ МП Баканова потрапила в скандал, вшанувавши воїнів Росії

0

Київський Свято-Введенський чоловічий монастир УПЦ МП опублікував у Facebook пост, де вшанував загиблих російських воїнів. Ця церква відома тим, що її прихожанином є глава СБУ Іван Баканов, пише ОБОЗРЕВАТЕЛЬ.

Текст на “поминання полеглих воїнів” Свято-Введенський монастир оприлюднив у суботу, 9 травня.

“Жодна країна не поховала стільки воїнів, скільки Росія. Воїном був перший російський святий, благовірний князь Борис… І в найстрашнішій війні, яку вела Росія, відкинувши тоді Бога, чесно боролися тисячі вірян і тисячі звернулися до віри”, – йшлося в повідомленні.

Свято-Введенський чоловічий монастир УПЦ МП

Свято-Введенський чоловічий монастир УПЦ МП

Однак пізніше текст допису було змінено: Росію виправили на СРСР.

Зазначимо, що громадський діяч і релігієзнавець Андрій Ковальов у Facebook написав, що це той самий монастир, який відвідує Баканов.

Початковий пост

Початковий пост

Змінений пост

Змінений пост

“До речі, це саме той монастир, прихожанином якої є глава СБУ Іван Баканов, друг дитинства Зеленського та керівник “Кварталу 95″. Він сам зізнався в інтерв’ю, що ходить у цей монастир”, – зазначив він.

Додамо, що в інтерв’ю “Главкому” Баканов сказав, що відвідує саме Свято-Введенський монастир.

“Ходжу до Свято-Введенського монастиря. Цей храм належить Московському патріархату, якого насправді не існує та який вигадали політики для поділу на своїх і чужих, цинічно використовуючи віру в політичних ігрищах”, – розповідав очільник СБУ.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist