Новини

Уманський: Нефьодов розповідає про реформу на митниці, а насправді там ситуація – за Януковича просто відпочивали

0
Колишній міністр фінансів України Ігор Уманський підтвердив в інтерв’ю LB.ua, яке вийшло 2 квітня, що вимагав звільнити начальника Державної митної служби України Максима Нефьодова, пише gordon.ua.

Уманський вважає, що ситуація з контрабандою на митниці за Нефьодова не змінилася.

“Макс, він такий, десь ідеаліст, намагається намалювати картинку світлого майбутнього – “нова митниця”, все таке. Проблема в тому, що є картинка світлого майбутнього, а є – реальність. І “контрабас” як ішов, так і йде. Із митницею треба жорстко: крок уліво, крок управо – розстріл”, – вважає Уманський.

За словами колишнього міністра, начальники регіональних митниць Нефьодова ігнорують.

“Він мені сам це сказав. Фактично розписався у своїй профнепридатності. Тобто Макса було виведено в роль фунта, який розповідає про реформу на митниці, а насправді там ситуація – за [четвертого президента Віктора] Януковича просто відпочивали. Я не став ставити йому просте запитання: “Якщо ти такий весь правильний і таке інше, то чому в такій ситуації не напишеш заяви?” Бо знаю на нього відповідь. Думаю, ви теж здогадуєтеся”, – зазначив Уманський.

Водночас він закликав не демонізувати Нефьодова.

“Проблема точно не в ньому. Його вивели з гри і зробили громовідводом, а процесами кермували інші. У цьому його помилка”, – сказав ексміністр.

Уманський повідомив, що прем’єр-міністр Денис Шмигаль не підтримував звільнення Нефьодова, як і глави Державної податкової служби Сергія Верланова.

“Я не можу їх звільнити, можу тільки зробити подання – звільняє Кабмін. Але прем’єр проти. Мовляв, не треба цього робити, вони завалять нам квартал”, – розповів ексміністр.

Нефьодов очолює Державну митну службу з липня 2019 року. До цього протягом чотирьох років він був першим заступником міністра економічного розвитку і торгівлі.

У березні 2020 року невдоволення роботою митниці висловив президент України Володимир Зеленський. “Нам розповідають про рішучий і безкомпромісний бій із контрабандою, але зараз виглядає так, що в цьому бою контрабанда відправляє митницю в нокаут. Митниця має збирати не лайки у Facebook, а гроші в державну казну”, – сказав глава держави.
Більше читайте тут: https://gordonua.com/ukr/news/politics/-umanskij-nefodov-rozpovidaje-pro-reformu-na-mitnitsi-a-naspravdi-tam-situatsija-pri-janukovichi-prosto-vidpochivali-1493844.html

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16