Політика

Уряд планує передати до ОРДЛО засоби захисту від коронавірусу, — Рєзніков

0

Кабінет міністрів планує передати на окуповані території Донеччини та Луганщини засоби захисту від коронавірусу

Про це заявив віцепрем’єрміністр — міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков, передає «РБК-Україна».

«Згідно з Конституцією, кожен громадянин України підлягає захисту. Наше завдання-забезпечити всіх громадян України тестами, захисними масками, медичною допомогою — всім, що необхідно. У тому числі, звичайно, і наших громадян, які проживають на тимчасово окупованій території», — сказав Рєзніков.

Урядовець пояснив, що для передачі засобів захисту від хвороби уряд домовлятиметься з ООН і Міжнародним комітетом Червоного Хреста.

«Яким чином це зробити технічно? Ми будемо пропонувати гуманітарні конвої, будемо просити Міжнародний комітет Червоного Хреста, гуманітарні місії ООН це зробити», — пояснив Резніков.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16