Політика

Уряд втрачає рештки контролю над тим, що відбувається в країні – Павленко

0

Уряд втрачає рештки контролю над тим, що відбувається в країні тому зараз дуже велика увага має бути прикута до громад.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Про це в ефірі “Прямого” заявив народний депутат фракції “Європейська Солідарність” Ростислав Павленко.

“Констатуємо одну річ. Уряд втрачає рештки контролю над тим, що відбувається в країні. Це не лякалка, а це просто те, до чого треба бути готовим. Це означає, що зараз дуже велика увага має бути прикута до громад. Тому що зараз в цих місцях, де живуть люди, справді ближчим часом дуже багато чого залежатиме від того, як місцева влада справиться чи не справиться з таким стихійним виходом з карантину”, – зазначив він.

“Бо особливо після “Велюра”, після того, що люди наочно побачили, що одним карантин, а інші можуть собі “штаби” в ресторанах створювати, дуже багато і в містах, і в селах буде такого: ну раз ви так з нами – то і ми так з вами. Але щоб не вийшло так, щоб це породило більших проблем, зараз велика увага має бути на місцеве самоврядування, на те, чи воно буде спроможне справитися з цим викликом. І якраз уряду би зараз звернути увагу на це, і проводити не якісь лубочні сеанси зв’язку з мерами, а справді подивитися на ті параметри, до яких місцеві громади мають бути готові, чи забезпечені вони ресурсами для цього, чи зможуть вони ті ринки відкрити, незважаючи на 1 травня, 2-ге і таке інше, і чи транспортна мережа це здатна витримати, і так далі, і тому подібне. І от на це би зараз мала йти енергія і час цих “штабів”, “перештабів” і всього, що там настворювали. Чи це буде? Я думаю, що в найближчі тижні ми бачитимемо розгул стихії”, – сказав Павленко.