Блоги

Усе точно так, як і обіцяв Шмигаль два місяці тому, – тільки навпаки. Обіцяв 500 тис. нових робочих місць, а вийшло 500 тис. безробітних

0

Вітаю всіх причетних.

Станом на 1 червня кількість безробітних в Україні сягнула 511 тис. осіб.

Усе точно так, як і обіцяв Шмигаль два місяці тому, – тільки навпаки. Він обіцяв 500 тис. нових робочих місць, а вийшло 500 тис. безробітних.

Вдумайтеся. Тільки протягом одного останнього тижня й тільки офіційно додалося нових 16,6 тис. безробітних.

Це означає, що кожного дня 2400 людей залишаються без роботи в Україні. А скільки ще залишається без роботи і не біжить відразу в центр зайнятості?!

Запитання! Де 500 тис. робочих місць у травні, які ти обіцяв?! Ні, не мені! Усій країні обіцяв. Уперше ще 10 квітня.

Хто-небудь бачив рекламу нової роботи від Шмигаля? У Зеленського десятки сторінок у соцмережах. У “слуг” десятки Telegram-каналів. До влади прийшли боги діджиталізації.

Скажіть, де хоч один Telegram-канал або Viber-чат з інформуванням статистики створення нових робочих місць? Де застосунок для телефона з добором робочого місця від Шмигаля? Де сайт, на якому можна залишити заявку? Де соціальна реклама, куди звертатися по новостворене місце роботи?

Хер із ним. Ну хоч гарячу лінію для українців, щоб дати їм цю нову роботу, ви могли створити? Ви – діджиталізатори хрінові! Ви ж на всю країну людям пообіцяли два місяці тому створити пів мільйона нових робочих місць.

Послухайте! Послухайте його уважно у Шустера:

-є план;
-учені зі світовими іменами;
-напрацьовано спрямування;
-у нас є стратегія;
-у травні.

Це все обіцяє не босяк із підворіття й не божевільний, який допався раптом до мікрофона, – це обіцяє прем’єр-міністр України. Соррі. Але в моєму дитинстві таких називали п…здаболами.

У цій країні тоді буде порядок, коли кожен відповідатиме за свої слова та дії. Коли поліцейський сяде довічно за знущання і зґвалтування. Коли тітушка і його замовник сядуть надовго за стрілянину на вулиці. Коли депутата виженуть із ВР за роботу його ресторану під час карантину. Коли прем’єр піде у відставку просто тому, що публічно збрехав.

[Минуло] 1 червня. Покажи 500 тис. нових робочих місць… Покажи хоч половину… Покажи хоч 100 тис… Або йди.

Джерело: Алексей Давиденко / Facebook

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на "Колумніст"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік! 👇🏻👇🏻👇🏻

facebook.com/columnistua