Політика

“Усі місця продали…”: Нардеп від “Слуги народу” Галушко заявив про вихід із партії

0

Народний депутат від фракції “Слуга народу” Микола Галушко оголосив про вихід із партії на знак протесту проти розподілу місць у списках політсили перед місцевими виборами в Київській області. Про це нардеп повідомив у Facebook ввечері 26 вересня.

Звертаючись до президента Володимира Зеленського, Галушко заявив: “Зараз, на місцевих виборах, усі місця у списках політичної партії “Слуга народу” були продані. Заклик іти на вибори і боротися з корупціонерами та старими елітами на місцях, на жаль, це просто слова”.

Він не навів конкретних прикладів “продажу” місць у списках, зауваживши, що досить їх переглянути, щоб усе зрозуміти.

“У такій політичній партії ні я, ні моя команда брати участі далі не будемо”, – підсумував нардеп.

Галушко у 2019 році виграв вибори депутата Верховної Ради у 97-му окрузі (центр – Бровари Київської області). Є членом парламентського комітету з питань правоохоронної діяльності. За парламентську каденцію Галушко жодного разу не виступив ні із трибуни, ні з місця.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist