Суспільство

Усик підтримав пост Нурмагомедова, у якому той образив президента Франції

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Образливий допис за 5 годин набрав 2,2 млн вподобань, пише 5 канал.

Український боксер та олімпійський чемпіон Олександр Усик підтримав допис російського бійця UFC у легкій вазі Хабіба Нурмагомедова, у якому той зневажливо висловився про президента Франції Еммануеля Макрона.

Пост, у якому Нурмагомедов назвав президента Франції “твариною”, Усик підтримав лайком. Цей допис за 5 годин набрав 2,2 млн вподобань.

Лайк Усика під постом Нурмагомедова
Лайк Усика під постом НурмагомедоваХабіб Нурмагомедов / Instagram

Нагадаємо, у ніч на 17 жовтня у Франції неподалік від Парижа 18-річний виходець з Москви обезголовив вчителя історії. Обурило молодика те, що вчитель історії та географії показав у класі карикатуру на пророка Мохамеда. Це був ілюстративний матеріал до теми про свободу преси і свободу висловлювань. Невдовзі після вбивства нападника застрелила поліція.

Президент Франції запевнив, що напад ісламського радикала на вчителя у Франції не розділить суспільство. І пообіцяв жорстку відповідь на цей злочин.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16