Суспільство

Уткін про пропагандиста Соловйова: “Педер*стична мавпа” – один із моїх спеціальних висловів. Річ у тоні, із яким я його вимовляю

0

Журналіст, футбольний коментатор і артист Василь Уткін заявив, що називає “педерастичною мавпою” не тільки телевізійного пропагандиста Володимира Соловйова, але у випадку з ним йому вдалося передати на письмі потрібну інтонацію. Про це Уткін сказав в ефірі авторської програми головної редакторки інтернет-видання “ГОРДОН” Олесі Бацман.

“Що стосується педерастичної мавпи… А вам сподобалося слово, так? У багатьох людей є приповідки, якими вони користуються по багато разів на день. Залежно від тональності це може бути наміром зачепити або викликати інтерес, але також і похвально. У цьому випадку це один із моїх спеціальних висловів, про що добре знають люди, із якими я близько спілкуюся. Хтось із них міг навіть приревнувати, я думаю. Річ, звісно, у тоні”, – сказав коментатор.

“Якщо я можу у твіті передати інтонацію, отже, я не втратив навичок поводження з російською мовою”, – додав він.

Уткін також пояснив, що йому однаково, де живе Соловйов – у РФ чи в Італії. У своєму скандальному твіті коментатор назвав Соловйова особою, яка “втекла від російських негараздів в Італію, а італійську біду пересиджує в Росії”.

“У людини є свобода переміщення. Прислів’я “Де народився – там і згодився” гарне для святкового столу, приблизно після 15-ої чарки, коли більше вже нема за що випити. Але це не життєве правило. Тому мені однаково, де він живе”, – заявив журналіст.