Суспільство

В Донецьку арештували підозрюваного у збитті Boeing MH17 Леоніда Харченка

0

Одного з чотирьох ключових підозрюваних у збитті малазійського Boeing MH17 над Донбасом Леоніда Харченка арештували. Повідомляється, що зробили це свої ж – так звана “влада ДНР”, пише 24 канал.

Як повідомляє BBC, Харченка арештували ще у березні цього року біля його будинку на тимчасово окупованій території. Справа не стосується збиття літака, а є незначною – незаконне зберігання зброї і участь в несанкціонованому обшуку.

Зазначається, що привід для затримання Харченка “надутий”, оскільки щодо обшуків, то потерпілі не мають претензій. А нібито незаконна зброя –  це пістолет, який в 2019 році видали в самопроголошеному “міністерстві держбезпеки”. Її підозрюваний отримав від окупантів для особистого убезпечення через справу МН17.

Що відомо про Харченка? Він має українське громадянство. Йому 47 років, народився і виріс в Донецькій області. У 2014 році Харченко носив позивний “Крот” і був командиром одного з “розвідпідрозділи ГРУ” в ОРДЛО. Відомо, що він має технічну освіту.

До початку бойових дій на сході України Харченко працював інженером. Відомостей про приналежність Харченко до військових структур Росії або України немає.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist