Різне

“В два-три рази дорожче, ніж в Європі”: у розпал кризи компанія Ахметова різко підвищила ціни на електроенергію

0

Найбільший меткомбінат ArcelorMittal скаржиться на дуже високу вартість електроенергії в Україні

У компанії заявили, що платять за електроенергію в Україні в два-три рази дорожче, ніж в Європі. Про це розповів начальник управління закупівлі сировини та енергоресурсів адміністрації з постачання АМКР Олег Айко, передає «Хвиля». Так як ArcelorMittal працює в багатьох країнах, у компанії є можливість провести аналіз тарифів.

У компанії вважають, що український ринок електроенергії знаходиться поза світовим трендом. Поки скрізь ціни на сировину та енергоресурси знижуються, в Україні залишається завищена ціна на електроенергію. Більше того, спостерігається навіть зростання цін. В ArcelorMittal підкреслили, що така ситуація робить українську металургію неконкурентною на світовому ринку, так як відображається на собівартості продукції. Це відбувається на тлі того, що металургія і так переживає нелегкі часи через пандемію.

У компанії відзначили, що така ситуація ставить під удар плани по виходу з кризи. Конкретно в ArcelorMittal це може призвести до скорочення промислового виробництва.

Як відомо, найбільшим приватним виробником електроенергії в Україні є холдинг ДТЕК, який належить Рінату Ахметову. Він контролює 75% теплової генерації в Україні.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist