Новини

В Кремлі відмовились від пропозиції Арахамії про подачу води на півострів

0
У Кремлі відкинули ідею обміняти подачу води до Криму на повернення Україні окупованої частини Донбасу

Про це журналістам сказав прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков, передає УНІАН.

“Що стосується Криму – це російський регіон і, безумовно, в рамках існуючих програм розвитку забезпечується й водопостачання цього регіону. Якщо є якісь пропозиції щодо додаткового водопостачання на комерційній або іншій основі, вони можуть бути розглянуті”, – заявив Пєсков, коментуючи  пропозицію голови фракції “Слуга народу” Давида Арахамії відновити постачання води до Криму в обмін на Донбас.

Пре-секретар Путіна підкреслив, що Крим не може бути об’єктом “будь-яких обмінів”.

“Що стосується Донбасу – це внутрішньоукраїнська проблема, й ви знаєте, що ми робимо все можливе, щоб сприяти її врегулюванню”, – заявив Пєсков.

На уточнююче запитання кореспондента УНІАН, чи можливе відновлення контролю над кордоном в обмін на воду до Криму, Пєсков відповів:

“Тему контролю за кордоном потрібно спочатку проголосувати з представниками Донбасу, представниками двох “самопроголошених республік”. Без здійснення цих контактів дуже важко щось сказати. Поки що з великою часткою впевненості можна припустити, що вони будуть проти того, щоб міняти суть і сутність Мінських домовленостей, під якими також стоять візи представників цих двох регіонів”.