Суспільство

В новому випуску “Квартал 95” назвав шоумена Притулу “приколом” в політиці

0

Студія “95 квартал” в новому випуску “Вечірнього кварталу” вирішила потроллити новоспеченого політика Сергія Притулу, який покинув шоу-бізнес заради спроби стати мером Києва. Колишнього колегу по цеху “кварталівці” назвали “приколом” в політичній сфері, передають Патріоти України.

Актор Євген Кошовий звернувся до картонного макету Сергія Притули зі словами: “Сірьожа йде в мери Києва від партії “Голос”, хоча ще рік тому партія “Голос” всіх закликала голосувати не по приколу. Як бачите, якщо прикол свій, то можна, мабуть , і проголосувати. З Сергія політик, може, і вийде, а може, і не вийде. Тут, як із Зеленським, до сих пір інтрига”, – сказав зі сцени Кошовий.

Примітно, що користувачі Мережі назвали цей випуск одним із найсмішніших після відходу Володимира Зеленського з “Кварталу-95”. “Один з небагатьох смішних випусків за весь час без Зеленського”, – пише шанувальник. “Дійсно, після відходу Володимира це перший смішний випуск, як вони були раніше. НАРЕШТІ!) Лєночка така гарненька, вау просто!” – додала інша.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16