Політика

В Одесі напали на депутатів “ОПЗЖ” і журналістів телеканалу ZIK: інцидент потрапив на відео

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

У День Незалежності України було скоєно напад на депутатів «ОПЗЖ» і знімальну групу телеканалу ZIK, яка вела пряме включення з Одеси.

Відео інциденту з’явилося на акаунті в YouTube телеканалу, передає Діалог.UA.

Кореспонденти стояли спиною до одеського порту разом з народним депутатом від «Опозиційною платформи — «За Життя»» Тетяною Плачковою і депутатом Одеської міськради від тієї ж «ОПЗЖ» Богданом Гігановим. Вони обговорювали тему затонулого танкера «Делфі».

У момент, коли нардеп почала виступати, до присутніх підійшла група людей і почала виштовхувати Гіганова і Плачкову вниз по Потьомкінських сходах. На частку секунди в об’єктиві засвітився людина у футболці з символікою «Національного корпусу».

Дісталося і знімальній групі телеканалу: активісти перекинули стійки, встановлені журналістами. Крім того, Плачкова звинуватила мера Одеси Труханова в свідому провокацію.

Тим часом, на сайті «НацКорпусу» не стали приховувати факт того, що сталося: там опублікували відео, як Гіганова проганяють і кричать в його сторону нецензурні вирази.

 

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16