Суспільство

В Одесі не пустили на вибори Зеленських і Філімонових

0

Центральна виборча комісія не дозволила балотуватися на посаду міського голови Одеси громадянам з прізвищами як у президента Володимира Зеленського і кандидата в мери Олега Філімонова. Про це повідомляє прес-служба ЦВК.

У комісії розглянули скаргу політичної партії “Слуга народу”, в якій просили визнати протиправною реєстрацію кандидатів у мери Одеси Зеленського О. В., Зеленського В. С., Філімонова А. А., Філімонова В. В., Філімонова О. В., Філімонова О. і Саакашвілі М. В.

Дані кандидати планували висуватися від партій “Молодь до влади”, “Наша Земля”, “Циганська партія України”, “Студентська партія України”, “Блок Міхеїла Саакашвілі” і “Зелені”.

“Комісія скасувала відповідні постанови Одеської міської ТВК про реєстрацію кандидатів на посаду міського голови, висунутих зазначеними місцевими організаціями політичних партій”, – сказано в повідомленні.

При цьому в ЦВК зазначають, що в реєстраційних документах згаданих кандидатів були відсутні дані про внесення грошової застави. Також прізвища кандидатів могли ввести виборця в оману.

У Центральній виборчій комісії звернулися в поліцію, щоб перевірити обставини і за необхідності вжити відповідних заходів.

Поборотися за посаду мера Одеси планували два Зеленських і п’ять Філімонових.

Джерело: ІнфоРезист

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16