Суспільство

В Одесі пасажири трамвая накинулися на пенсіонерку з погрозами через українську мову

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

У громадському транспорті в Одесі пасажири влаштували скандал з лайкою через мову.

Відео “розбірок” у вівторок, 24 листопада, опублікував місцевий Telegram-канал “Х**вая Одесса”. Коли саме були зроблені кадри, не уточнюється (щоб подивитися ролик, доскрольте сторінку до кінця).

За даними Telegram-спільноти, інцидент трапився в трамваї маршруту № 5. “Бабуся змушувала всіх говорити українською мовою, але люди дали відсіч”, – пожартували автори каналу.

Початок сварки на запис очевидця не потрапив, тому невідомо, як почався скандал.

На відео видно жінку похилого віку в масці, яка сиділа біля вікна. Її “опонентка” заявила, що “не хоче українською говорити”.

“Не хочеш, падло? Здохнеш, с**а, до вечора!” – відповіла жінка.

Учасниця суперечки

“Я не хочу, а ти “балакай”, – продовжила пасажирка. Літня жінка їй відповіла, що вона “розмовляє”. Після цих слів до неї підійшов чоловік у сірому пальто й почав погрожувати та грубіянити.

“У в’язницю хочеш? Я тобі влаштую зараз!.. Закрий рот! Їдь до Львова чи Тернополя і там свисти!” – кричав чоловік. На жінку почала “нападати” ще одна пасажирка, сказавши: “Викинути її треба звідси”.

Чоловік у пальто також погрожував викинути жінку з трамвая та “посадити її на баланду”, заявивши, що “він і є поліція”.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16