Суспільство

В Одесі винесли вирок вбивці Даші Лук’яненко. Під час суду він намагався накласти на себе руки

0

Вбивця 11-річної Дар’ї Лук’яненко Микола Тарасов спробував вчинити самогубство під час оголошення вироку в залі Роздільнянського райсуду Одеської області. Про це повідомляє Думська.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

В ході засідання обвинувачений заявив, що нікого не вбивав.

“Сьогодні я помру і поставлю крапку, я, а не суд”, – сказав Тарасов, після чого почав різати собі шию гострим предметом.

Згодом Тарасов був госпіталізований для надання медичної допомоги. Бабуся вбитої дитини Катерина Лук’яненко вважає, що подібним чином Тарасов спробував затягнути судове засідання. Вона також розповіла, що на одному із закритих засідань Тарасов повідомив, що у скоєнні злочину йому допомагали батьки.

Після надання медичної допомоги обвинуваченого доставили назад до суду. Правоохоронці ретельно його обшукали і попросили тримати руки на місці.

Згідно з рішенням суду, Микола Тарасов був засуджений до 15 років тюремного ув’язнення. Крім того, суд постановив виплатити потерпілій стороні 800 тисяч гривень компенсації. З вироком Тарасов погодився.

Засуджений заявив, що вбивство дівчинки він скоїв на зло своєму батькові. Родичі Даші розповіли, що батько Тарасова дуже добре ставився до Даші і балував її, а син при цьому ревнував, що увага батька дістається не йому.

Крім того, Тарасов запланував вбивство дівчинки ще в листопаді 2018 року, коли батько публічно побив його на ринку. Вбивця заявив, що він не знає, хто приховав сліди його злочину. Ймовірно, це були батьки Тарасова, однак на судове засідання вони не з’явилися.

  • 11-річна Дарина Лук’яненко з селища Іванівка Одеської області зникла вдень 13 червня 2020 року. 19 червня з’явилася інформація, що тіло дитини виявили при відпрацюванні території в селі Іванівка в ході обшуку в одному з домоволодінь. У вбивстві дівчинки зізнався її односельчанин Микола Тарасов.