Новини

В Офісі президента американським журналістам заявили, що Путін нібито не здатен посварити Україну з Росією

0
У відповідь на прохання впливового у США видання Washington Examiner Офіс президента України Володимира Зеленського прокоментував чергову заяву Путіна про нібито тотожність росіян і українців

Відповідь Банкової з’явилася 22 лютого 2020 року на офіційному сайті часопису, передає Еспресо.TV.

“Російсько-українські відносини не повинні визначатися геополітичними амбіціями окремих лідерів”, – зазначили у Зеленського.

“Ці відносини основані на взаємодії людей, які живуть, працюють, творять і борються за мир по обидва боки кордону”, – сказали в Офісі президента.

Як наголошує телеканал Прямий, цю відозву “навряд чи можна вважати офіційною відповіддю України” на закиди Путіна.

“Президент України Володимир Зеленський і Міністерство закордонних справ України досі не відреагували на зухвалі заяви президента РФ Володимира Путіна про нібито неіснування українців. Так, на жодному інформаційному ресурсі глави держави і зовнішньополітичного відомства немає жодної заяви щодо абсурдних заяв глави держави-агресора”, – додають на “Прямому”.

21 лютого Путін в інтерв’ю ТАСС заявив, що росіяни і українці нібито складають один народ, але їх “штучно” роз’єднують.

“Я вже багато разів говорив: я вважаю, що ми один і той же народ. Не знаю, подобається це чи ні (українцям), але, якщо подивитися на реалії, це так і є”. Розумієте, до XI, XII, XIII століття у нас не було ніякої різниці в мові. І тільки в результаті полонізації та частина українців, яка жила на території, яка перебувала під владою Речі Посполитої, тільки десь, по-моєму, у XVI столітті з’явилися перші мовні відмінності”, – сказав Путін.

Він також заявив, що українцями називали “людей, які жили на рубежах Російської держави”.

Путін також повторив поширену “теорію” того, що український національний рух було спровоковано австрійськими спецслужбами.

“Особливо український фактор почав розігруватися напередодні Першої світової війни австрійською спецслужбою. Чому? Це відома справа – розділяй і володарюй. Це абсолютно зрозуміла річ”, – заявив Путін.

Після цього з заявою “Ми – не єдиний народ” відкриваючи 21 лютого 8-ий Київський Безпековий Форум для молоді виступив прем`єр-міністр України 2014-2016 років, лідер партії “Народний фронт” Арсеній Яценюк.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16