Новини

В Офісі президента різко відповіли Путіну на його ідею про об’єднання України і РФ

0

Офіс президента України різко розкритикував заяву російського президента Володимира Путіна приводу того, що дві країни повинні об’єднатися, і відкинули цю ідею. Свою офіційну точку зору ОПУ представив в коментарі Washington Examiner. Зокрема, зазначається, що глава української держави Володимир Зеленський не вітає путінські «геополітичні амбіції».

«Російсько-українські відносини не повинні бути визначені геополітичними амбіціями окремих лідерів. Ці відносини базуються на відносинах людей, які живуть, працюють, створюють і прагнуть до миру поблизу по обидва боки кордону », – сказали в ОПУ.

Більш того, відомство прокоментувало і не мають ніяких підстав скарги Путіна на нібито незаконне створення Православної церкви України. Зокрема, у Зеленського відзначили, що президент захистив освіту ПЦУ як законне рішення, яке приймали православні лідери. «В Україні церква і держава розділені. Нещодавно відбулося об’єднання Православної церкви України було рішенням тільки народу, ініційованим конгрегацією відповідно до правил церкви і узаконеним церковним документом Томос », – сказали в ОПУ.