Новини

В Офісі президента впевнені, що українці захочуть другого терміну Зеленського

0

На думку першого заступника керівника Офісу президента України Сергія Трофімова, українці обов’язково захочуть, щоб Володимир Зеленський пішов на другий президентський термін. «Виключне моя точка зору, яку я хотів би озвучити, що люди не захочуть однієї каденції Володимира Зеленського.

Тому що це людина, яка давно і успішно працює в своєму напрямку, в своєму колективі, в своїй команді. Він так само підходить до всіх процесів, і моя думка – це шанс для країни мати такого керівника », – розповів він позавчора, 6 березня, в програмі« Велика інтерв’ю з Тиграном Мартиросяном »на телеканалі« Україна 24 ».

Зокрема, Трофимов вважає, що «люди захочуть, щоб Зеленський залишився». «Яким буде його рішення і його вибір – напевно, потрібно прожити ці п’ять років …», – зазначив він. При цьому він упевнений, що потрібно багато часу, щоб довести до досконалості або завершити розпочаті процеси. «Тому час тут, напевно, ключову роль відіграє», – розповів Трофимов.

До слова, згідно з лютневим соцопитуванням КМІС, 47% українців позитивно ставляться до президента України Володимира Зеленського, а негативно – 24%. Однак у порівнянні з груднем частка тих, хто відноситься до Зеленському позитивно, зменшилася на 13%, а тих, хто відноситься до нього негативно, зросла на 10%.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist