Політика

В окупованій Горлівці стався вибух: Більше десятка російських анітамєсть отримали квитки до Кобзона

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Журналіст Андрій Цапіленко повідомляє, що на окупованих територіях Донбасу стався вибух, в результаті чого загинуло багато російських військових. Про це Цаплієнко написав у своєму телеграм-каналі.

“Мої джерела повідомляють, що в окупованій Горлівці на заводі “Енергомаш” сталося кілька потужних вибухів, в результаті чого знищені зенітно-ракетні комплекси “Оса-АКМ” і боєприпаси до них, сума збитку оцінюється в 80 мільйонів доларів”, – повідомляє він.

Також, за словами журналіста, в результаті вибуху загинули 12 російських військових, серед яких майор Збройних сил РФ.

“З Москви, для розслідування причини вибухів, в Горлівку виїхала спеціальна слідча група Генпрокуратури РФ”, – додав він.

Цаплієнко також підкреслив, що станом на сьогоднішній день Горлівка Донецької області, яка знаходиться під контролем російських військ, залишилася без протиповітряної оборони.

“Українська сторона перевіряє цю інформацію”, – написав журналіст.

У Кремлі не вважають, що ситуація на Донбасі може найближчим часом загостритися.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16