Суспільство

В окупованому Криму з кранів тече вода з нечистотами

0

В окупованому Сімферополі з кранів почала текти вода з домішками нечистот через аварію на водопроводі. Про це пише видання “Крим.Реалії”, інформує ІнфоРезист.

Голова підприємства “Вода Криму” Володимир Баженов заявив, що на одній з вулиць Сімферополя пошкодили водопровід «через приватні будівлі». У зв’язку з цим, з кранів тече вода з домішками нечистот з вигрібних ям, якими усіяна ділянка вулиці.

За словами Баженова, вулиця, де сталася аварія, взагалі не каналізована.

“Зрозуміло, порушили цілісність водоводу нашого. Після отримання сигналу ми тут же відключили подачу води. У людей з крана продовжувала бігти рідина, але в даному випадку вже не моя, а з вигрібних ям», – сказав він.

Аварію пообіцяли усунути до кінця дня. На місце пошкодження водопроводу виїхали комунальні та аварійні служби.

  • У Криму посилюється засуха. У Сімферополі ввели другий етап обмеження подачі води.
  • Перший етап обмеження подачі води був введений в Сімферополі і ще 39 населених пунктах Сімферопольського і Бахчисарайського районів у серпні.
  • 2 вересня президент РФ Володимир Путін доручив розробити проєкт з постачання води у Севастополь.
  • Голова окупаційної адміністрації Криму Сергій Аксьонов поскаржився на дефіцит води у Криму, звинувачуючи Київ у “злочині”.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16