Різне

В порту Миколаєва з 2018 року застрягло 3200 тон селітри: Це майже на 500 тон більше, ніж вибухнуло у Бейруті

0

Андрій Сенченко, голова громадської організації “Центр аналітичних досліджень” опублікував у своєму акаунті Facebook допис, в якому йдеться мова про те, що Миколаїв може бути під аналогічною загрозою вибуху селітри, що сталось нещодавно у місті Бейрут, столиці Лівану.

Андрій Сенченко пояснює, що у місті Миколаїв, а саме в одному з його портів зберігається величезна кількість аміачної селітри, як по документації є непридатною для зберігання, інформує “Колумніст“. Цей вантаж, так само як і у випадку з Ліваном, прибув з Грузії.

Активіст пише, 18 вересня 2018 року судно “Тузла” з 3200 тоннам селітри на борту зайшло в порт Миколаєва для відвантаження, але в ході перевірок було заборонено розвантажувати селітру. Після відмови в оформленні, судно відпустили, а вантаж “законсервували” для зберігання. Було відкрито кримінальне провадження.

Пізніше повідомлялось, що представники компанії-експедитора намагались реалізувати товар на території України, але спроба була невдалою.

Станом на лютий 2019 року суд відмовив у знятті арешту на майно. Наразі точна доля цього вантажу невідома і він цілком ймовірно досить зберігається на території 12 причалу ДП «Миколаївський морський торговельний порт».