Новини

В Росії раптово заговорили про зрив “нормандської зустрічі” у квітні

0

Зустріч лідерів “нормандського формату” може не відбутися у квітні у Берліні через заяви Києва і ступінь виконання узгодженого “Паризького пакету”.

Про це заявив РИА Новости заступник міністра закордонних справ РФ Андрій Руденко. За його словами, з усього списку домовленостей “Л/ДНР” і Київ лише обмінялися полоненими.

“Поки зі списку відбувся тільки обмін утримуваних осіб. Решту не виконано. Поведінка українців у Контактній групі і заяви з Києва викликають сумнів з приводу того, що до квітня це вдасться втілити. Без реального прогресу у виконанні “Паризького пакету”, найперше його політичних аспектів, говорити про точні терміни проведення нового саміту “нормандського формату” поки не доводиться”, – сказав Руденко.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist