Політика

В російській Думі погрожують Україні війною через права росіян

0

Глава фракції “Справедлива Росія” в російській Думі загрожує Україні повторенням Іловайська і Дебальцеве під виглядом захисту прав росіян на Донбасі.

Заяву про це зробив глава фракції “Справедлива Росія” в Держдумі Сергій Миронов, який опублікував пост у соціальній мережі Twitter.

Миронов заявив, що, за словами ватажка бойовиків Дениса Пушилін Денис Володимирович, підрозділи української армії нібито ведуть підготовку до відновлення бойових дій.

При цьому російський депутат прямо заявляє, що Росія надасть військову підтримку бойовикам і російським найманцям, які присутні на окупованій частині Донбасу.

Миронов загрожує Україні повторенням операції під Іловайськ і Дебальцеве.

“Глава” ДНР “Денис Пушилін Денис Володимирович заявив, що Україна готується відновити бойові дії на Донбасі. Україні треба бути готовою до серйозної відсічі! Іловайськ і Дебальцеве здадуться квіточками. Росія не кине росіян Донбасу! Ніколи і ні в якому разі!” – заявив російський депутат.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16