Суспільство

В «Слугу народу» визначилися з кандидатом в мери Тернополя: ним стане відомий комік і автор скетч-шоу Гевко

0

Неодноразовий переможець шоу «Розсміши коміка» Віктор Гевко балотуватиметься на посаду міського голови Тернополя на майбутніх місцевих виборах.

Відомий комік і актор Віктор Гевко буде битися за крісло глави Тернополя на майбутніх виборах до місцевих органів влади.

Про це повідомляє «РБК-Україна», передає Діалог.UA.

Гевко — уродженець Тернопільської області, йому потрібно виграти вибори у чинного глави міста, члена ВО «Свобода» Сергія Надала. Кандидатуру коміка запропонували в політичній партії «Слуга народу», тому і балотуватися Гевко буде від неї ж.

Віктор Гевко народився в 1985 році в селищі міського типу Товсте Заліщицький район Тернопільської області. Він є активним учасником різних гумористичних шоу, з юності грає в КВН.

Гевко також є капітаном команди «V.I.P.», вона брала участь в «Лізі сміху», і неодноразовим призером передачі «Розсміши коміка».

Його перу належать сценарії скетч-шоу «Країна У» і «Одного разу під Полтавою». Також Гевко разом з командою брав участь в шоу «Бійцівський клуб», автором яких була Студія «Квартал 95». Гевко одружений, у пари є дитина.

У період з 2014 по 2017 роки Гевко сам знімався в скетч-шоу, автором сценарію яких він був: останній його акторською роботою є шоу «Казки У». Основним же місцем роботи Гевко є проведення весіль і корпоративів, про що йдеться на його сторінці в «Інстаграме».