Політика

В «Слузі народа» попередили, що Тищенко продає країну на національному рівні, а його кум Єрмак — на міжнародному

0

Гео Лерос заявив, виступаючи в ефірі «24 каналу», що Микола Тищенко повинен скласти депутатський мандат.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

На думку народного обранця від партії «Слуга народу», його колезі по фракції слід відмовитися від депутатства, і повернутися назад в бізнес.

При цьому Лерос підкреслив, що справа не тільки в ресторані «Велюр», який працює в період карантину, незважаючи на заборону. Насправді Тищенко зараз може робити абсолютно все. Адже його прикриває кум — нинішній керівник Офісу президента Андрій Єрмак. Народний депутат стверджує, що Тищенко зараз активно займається «договорняками» на рівні української столиці.

Крім того, він досить щільно співпрацює з Антоном Яценком — досить одіозним персонажем, якого називали «королем тендерної мафії» часів Віктора Януковича. Лерос також стверджує, що Тищенко і Єрмака об’єднує одне — обидва вони торгують Україною. Просто керівник Офісу президента робить це на міжнародному рівні, а його кум-депутат — на національному. При цьому більшість «слуг народу» ніяк не відреагувало на скандал з рестораном Тищенко.