Політика

В США дали пораду Зеленському: потрібно очистити свою партію і уряд від кожного, хто не згоден підтримувати територіальну цілісність України

0

На думку Дейна Уотерса, на тлі санкцій, введених в США проти Ігоря Коломойського, в Україні стало особливо актуальним питання деолігархізації і боротьби з корупцією.

Уотерс в інтерв’ю “апостроф” зазначив, що для Зеленського зараз буде дуже проблематично боротися з корупцією, оскільки він оточив себе фігурантами скандальних історій.

“Мені не зрозуміло, як український президент може боротися з Росією, з корупцією і зрадниками держави, якщо в його партії є люди, які роблять протилежні речі”, – підкреслив політтехнолог.

На його думку, успіх в деолігархізації в боротьбі з корупцією для Зеленського в першу чергу залежить від того, наскільки йому вдасться очистити і свою політичну партію, і органи державної влади України від сумнівних людей, в першу чергу – від людей, які не підтримують територіальну цілісність України  .

Уотерс вважає, що вимагати від глави держави саме такої політики повинен і український народ.

“Те, що США підтримали ці дії, це чудово. Але знову ж, Зеленському треба очистити свою партію і уряд від кожного, хто не згоден підтримувати територіальну цілісність України. І український народ повинен вимагати від свого президента це зробити”, – резюмував Уотерс.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16