Політика

В Україні блокують проросійські Telegram-канали, Шарій дуже засмучений: “Що ви творите?”

0

Київський суд Харкова 24 лютого прийняв рішення про примусову блокування чотирьох проросійських Telegram-каналів.  Це не сподобалося лідеру “Партії Шарія” Анатолію Шарію.

З обуреним постом він виступив на своєму акаунті в Telegram.

Суд зобов’язав інтернет-провайдерів України “закрити доступ” до ресурсів “Резидент”, “Легітимний”, “Картель” і “Пліткарка”.  Згідно з розслідуванням СБУ, ці ресурси були частиною агентурної мережі спецслужб РФ, які займалися “розвідувально-підривної діяльністю”.

Шарій, який також став фігурантом справи СБУ через антиукраїнської пропаганди, був незадоволений рішенням суду Харкова.  Він звернувся до президента України Володимиру Зеленському, якого до цього неодноразово ображав.

“Володимир Олександрович, вибачте тисячу разів. Але чи не здається Вам, що це вже просто посміховисько – заборона телеграм-каналів? Ну от самі подумайте, без радників. Що Ви творите взагалі?”  – написав проросійський блогер.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16