Новини

В Україні істотно зросла незаконна вирубка лісів

0

Протягом минулого року показник незаконної вирубки лісу в нашій країні виріс приблизно в сім разів. За інформацією «5 каналу», з такою заявою виступив керівник Держлісагентства Андрій Заблоцький.

В тому числі, високопоставлений чиновник зазначив, що якщо роком раніше обсяг вирубки дорівнював 17,7 тис. Кубометрів, то на кінець року – 118 тис. Кубометрів. Нині встановлений показник, з точки зору Заблоцького, є критичним. Загальний збиток державі – 814 млн. Грн.

Найбільшою мірою незаконно вирубують ліс на території Харківської області. Там в 2019 році Держлісагентство зафіксував збиток на суму 51,7 мільйона гривень. У той же час в Херсонській – 16,9 мільйона гривень, в Житомирській – 5 мільйонів гривень. Також відзначається тенденція до збільшення площі лісів. Раніше вдалося відновити ліс на площі 42 тис. Га, а нові ліси створені на 2,2 га.

Протягом п’яти останніх років загальні обсяги відновлення лісів – 201,5 тис. Га., Тобто на 6% більше, ніж площа суцільних зрубів (190,7 тис. Га). Також за 2019 рік підприємства було заготовлено 15,6 млн. Кубометрів деревини. У порівнянні з 2018 роком це менше на 5,7%.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16