Новини

В Україні істотно зросла незаконна вирубка лісів

0

Протягом минулого року показник незаконної вирубки лісу в нашій країні виріс приблизно в сім разів. За інформацією «5 каналу», з такою заявою виступив керівник Держлісагентства Андрій Заблоцький.

В тому числі, високопоставлений чиновник зазначив, що якщо роком раніше обсяг вирубки дорівнював 17,7 тис. Кубометрів, то на кінець року – 118 тис. Кубометрів. Нині встановлений показник, з точки зору Заблоцького, є критичним. Загальний збиток державі – 814 млн. Грн.

Найбільшою мірою незаконно вирубують ліс на території Харківської області. Там в 2019 році Держлісагентство зафіксував збиток на суму 51,7 мільйона гривень. У той же час в Херсонській – 16,9 мільйона гривень, в Житомирській – 5 мільйонів гривень. Також відзначається тенденція до збільшення площі лісів. Раніше вдалося відновити ліс на площі 42 тис. Га, а нові ліси створені на 2,2 га.

Протягом п’яти останніх років загальні обсяги відновлення лісів – 201,5 тис. Га., Тобто на 6% більше, ніж площа суцільних зрубів (190,7 тис. Га). Також за 2019 рік підприємства було заготовлено 15,6 млн. Кубометрів деревини. У порівнянні з 2018 роком це менше на 5,7%.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist