Новини

В Україні конституційний переворот під прикриттям боротьби з епідемією: тривожна заява Гая

0

Фактично, в країні оголошена спроба конституційного перевороту під прикриттям боротьби з епідемією, про це у Фейсбуці пише військовий Мирослав Гай.

«Наразі, президент парламентсько-президентської республіки тисне на Верховну Раду для голосування під час карантину пакету антидержавних законів, частина з яких відверто написані країною агресором РФ. Прикро, але в разі прояву парламентом слабкості або відвертої згоди з таким положенням речей, нас чекає черговий Майдан», – пише Гай.

На його думку, у Ради ще є шанс зберегти обличчя та державний устрій – піти на карантин.

«На жаль, у цій найслабшій за всю історію України Раді, наша єдина, на цей час, надія на мирне вирішення кризи», – додав Гай.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський закликав Верховну Раду не йти на карантин, а працювати над реформами і приймати закони, в тому числі і земельну реформу.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist