Новини

В Україні введено карантин: Шмигаль випустив термінове відеозвернення

0

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль звернувся до громадян через запровадження карантину в Україні в зв’язку зі спалахом коронавірусу в світі.

Він запевнив, що уряд контролює ситуацію навколо хвороби в Україні. Відеозвернення з’явилося на сторінці глави уряду в Facebook.

За словами Шмигаля, Кабмін здатний мінімізувати поширення коронавірусу в країні.

“Ситуація в Україні контрольована. Уряд вживає всіх необхідних заходів із боротьби з розповсюдженням коронавірусу. Ми розуміємо як діяти на кордонах, в аеропортах, у нас чіткі механізми, які мінімізують поширення вірусу в межах країни. Упевнений, що спільними діями держави і громадян України зможе протистояти світовому виклику”, – заявив прем’єр.

 

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16