Новини

“В Україні є президент, який має рейтинг, але не знає, що робити”, – Сироїд

0
Ексзаступник голови ВР Оксана Сироїд заявила, що президент України Володимир Зеленський має рейтинги, але його робота та робота уряду неефективна

Про це вона заявила в ефірі програми “Тиждень з Марією Гурською”, передає Еспресо.TV.

“Що є сьогодні в Україні? В Україні є президент, який має рейтинг, але який не має поняття що робити. І людей він обирає за принципом персональної лояльності. А знову ж таки, не тих, які допоможуть йому генерувати ці ідеї. Через те і попередній уряд не мав зрозумілої програми  і не може сказати чого він досягав, бо він нічого не досягав. І теперішній уряд поставлений із завданням: “піди туди – не знаю куди, принеси те – не знаю що”, – сказала Сироїд.

Сироїд також зазначила, що влади, як такої в Україні немає. І що немає людей, які розуміють свою роботу.

“Те, що відбувається, що за пів року  є вимушена необхідність змінювати фактично всю виконавчу владу – це означає, що влади як такої немає, тобто немає людей, які розуміють що робити. Бо що таке влада? Влада – це не рейтинги. Влада – це не набір гарних людей. І навіть не набір розумних людей. Влада – це є розуміння того, що ми робимо. Влада – це сукупність цінностей розуміння  на основі чого ми це робимо. Влада – це сукупність людей, які поділяють  ідею і цінності. І рухаються в певному напрямку”, – заявила Сироїд.