Новини

В Україні зафіксована перша смерть від коронавірусу

0

71-річна заражена коронавірусом мешканка Радомишля в Житомирській області, яка нещодавно повернулася з Польщі, померла.

Про це OBOZREVATEL розповів глава Радомишля Володимир Тетерський. Також цю інформацію підтвердила інфекціоніст Ольга Голубовська на своїй сторінці у Facebook.

“На жаль, перший померлий від COVID 19. Житомирська область”, – написала вона.

Зазначимо, що 1 березня жінка повернулася з Польщі. Симптоми хвороби вона відчула ще 3 березня, а 8 березня відвідала церкву. В Житомирській ОДА повідомили, що перед цим вона також гостювала у родичів у Львові. У неї виявили ускладнення – запалення легенів.

Як повідомили у Міністерстві охорони здоров’я, нині під наглядом лікарів знаходяться близькі родичі, з якими вона проживала, та особи, з якими вона контактувала. У МОЗ додали, що померла жінка знаходилася в групі ризику.

Відзначимо, всього в Україні двоє людей з коронавірусів станом на 12 березня. У Чернівцях недавно у 39-річного чоловіка, який захворів коронавірусів, повторні тести на інфекцію дали позитивний результат.

Також стало відомо, що Україна через 48 годин через загрозу поширення смертельного коронавірусу COVID-19 на два тижні закриває кордони для іноземних громадян.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16